Yhteystiedot

Pääkonttorimme sijaitsee Helsingin Pitäjänmäessä, hyvien kulkuyhteyksien päässä. Samassa yhteydessä meillä on näyttelytila, jossa esittelemme tuotteitamme sekä noutovarasto, josta asiakkaat ovat halutessaan tervetulleita noutamaan tilauksensa. Toinen konttorimme ja noutovarastomme sijaitsevat Tampereella.

Henkilökuntamme palvelee teitä Pääkaupunkiseudun ja Tampereen lisäksi kattavasti eripuolella Suomea. Kaupunkikohtaiset yhteystiedot löydät sivun vasemmassa laidassa olevasta valikosta tai selaamalla sivua alaspäin.

Ota yhteyttä ja autamme teitä löytämään tiloihinne oikeat valoratkaisut.

Vi betjänar också på svenska.

Pääkaupunkiseutu

Konttori/Varasto
Pitäjänmäki

Valimotie 21 (B siipi)
00380 Helsinki
Puh. +358(0)20 743 4484
Fax: +358 (0)9 626 162
skilux@skilux.fi

Avoinna arkisin (ma-pe) klo 8:00-16:00

Myynti
Teemu Kekkonen
Toimitusjohtaja
GSM: +358 (0)40 545 5051
teemu.kekkonen@skilux.fi

Myynti
Mika Varpoila
Myyntijohtaja
GSM: +358 (0)400 832 400
mika.varpoila@skilux.fi

Myynti
Mikko Hosio
GSM: +358 (0)40 766 1083
mikko.hosio@skilux.fi

Myynti
Alpo Kohtala
GSM: +358 (0)400 877 124
alpo.kohtala@skilux.fi

Myynti
Aimo-Eemeli Reinikka
GSM: +358 (0)400 951 011
aimo-eemeli.reinikka@skilux.fi

Logistiikka
GSM: +358(0)20 743 4484
skilux@skilux.fi

Tilaukset
asiakaspalvelu@skilux.fi

Hallinto, Markkinointi
Jatta Kekkonen
GSM: +358 (0)40 758 6468
jatta.kekkonen@skilux.fi

Tampere

Konttori/Varasto
Ristinarkku

Vehnämyllynkatu 8 D
33560 Tampere
Puh. +358(0)20 743 4480
Fax: +358 (0)20 743 4488
skilux@skilux.fi

Avoinna arkisin (ma-pe) klo 7:45-15:45

Myynti
Seppo Kiuru
GSM: +358 (0)400 154 333
seppo.kiuru@skilux.fi

Logistiikka
GSM: +358 (0)20 743 4480
asiakaspalvelu@skilux.fi

Muu Suomi

Myynti Itä-Suomi
Mika Varpoila
GSM: +358 (0)400 832 400
mika.varpoila@skilux.fi

Myynti Länsi-Suomi
Tommi Rintala
GSM: +358 (0)40 505 5107
tommi.rintala@skilux.fi

Myynti Pohjois-Suomi, Svenska talande kunder
Hans Skogster
GSM: +358 (0)40  838 7719
hans.skogster@skilux.fi